Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy tanie noclegi hostel – Witamy!

Strona główna

PTSM

 NASZE SCHRONISKO JEST OTWARTE

I FUNKCJONUJE ZGODNIE

Z NOWYMI WYTYCZNYMI:

 

Zapraszamy do nas:

- pracowników w ramach pobytu służbowego,

- medyków,

- sportowców w trakcie zgrupowań,

- pacjentów i ich opiekunów, którzy poszukują zakwaterowania w Legnicy.

 

 Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację

noclegów.

Może zaistnieć sytuacja, że osoba bez wcześniejszej rezerwacji

nie zostanie przyjęta do Schroniska.

 

 

Szczegółowy opis funkcjonowania Schroniska oraz Regulamin i Oświadczenie dla gościa Schroniska znajduje się w zakładce

O nas  - Regulamin COVID 19.

 

 

  • Witamy w schronisku

Miło nam, że zechcieliście Państwo odwiedzić naszą stronę internetową. Znajdziecie tu wiele informacji o naszej placówce i usługach. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zapraszamy do odwiedzenia naszego Schroniska. Tu zawsze możecie liczyć na miłe przyjęcie i kompetentną obsługę.

O Schronisku

Dzięki doskonałej lokalizacji nasze schronisko należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów krajowych i zagranicznych. Usytuowane w centrum miasta stanowi doskonały punkt wypadowy do wędrówek po mieście i okolicy. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się o kilka kroków stąd: Zamek Piastowski, Śledziówki, Akademia Rycerska, Muzeum Miedzi, Kamieniczka Pod Przepiórczym Koszem, Katedra Św. Piotra i Pawła, Park Miejski, centra handlowe, restauracje.Schronisko jest czynne przez cały rok, wpisane jest do Rejestru Międzynarodowych Schronisk Światowej Organizacji HostellingInernational.

Misja Schroniska

Misją Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy jest upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa, umożliwianie odkrywania dziedzictwa kulturowego Legnicy poprzez zapewnienie wygodnej, taniej i bezpiecznej bazy dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich osób akceptujących regulamin placówki.

 Wizja Schroniska

Chcemy być LIDEREM wśród szkolnych schronisk młodzieżowych poprzez realizację programów edukacyjnych skierowanych do dzieci, młodzieży, stwarzanie doskonałych warunków pobytu oraz świadczenia wysokiej jakości usług.