Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkolne Schronisko Młodzieżowe - Legnica

Szkolne Schronisko Młodzieżowe - Legnica

Budynek SMM Legnica

Legnica - z nią zawsze po drodze

Przegląd Małych Form Teatralnych "MASKI"

5 maja br. w Sali Widowiskowej odbył się XI Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski”. Na scenie zaprezentowało się ok. 50 młodych aktorów ze szkół podstawowych.

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH „MASKI”

 

5 maja br. w Sali Widowiskowej odbył się XI Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski”. Na scenie zaprezentowało się ok. 50 młodych aktorów ze szkół podstawowych. Tegoroczny Przegląd odbył się pod hasłem „Droga przyjaźń”. Dla uczestników Przeglądu przygotowano statuetki, upominki, dyplomy dla szkół oraz podziękowania dla opiekunów. Jury wybrało i nagrodziło indywidualności Przeglądu. Mamy nadzieję, że „Maski” na stałe zostaną w legnickim kalendarium imprez organizowanych dla uczniów szkół podstawowych.

Scena naszej Sali Widowiskowej jest od wielu lat wykorzystywana na przedstawienia teatralne dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Odbywają się również spotkania z aktorami.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-05-17 09:43przez:
Opublikowano:2023-05-17 09:56przez: Renata Popławska
Zmodyfikowano:2023-05-17 09:42przez: Renata Popławska
Podmiot udostępniający: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy
Odwiedziny:313

Rejestr zmian

  • [2023-05-17 09:42:13]Renata Popławskautworzenie wpisu